Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ORLY. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ORLY. Pokaż wszystkie posty

14 października 2015

Lady Queen: Klipy do paznokci

Hejcia :)

W poniedziałek zawitała do mnie pierwsza zima tej jesieni. Z tego co widziałam to do większości z was także :)
Dziś już po śniegu ani śladu.
A na tapecie dzisiejszego posta są KLIPY na paznokcie od Lady Queen, które otrzymałam w swojej drugiej paczce od tej firmy w ramach współpracy :)

29 marca 2015

ORLY- Key Lime Twist SUGAR HIGH!

Hejka :)

Mam nadzieję, że czekaliście na ten post zresztą podobnie jak ja.
Miał on być jako pierwszy ale czasami dobrze jest sobie zmienić plany :D

24 marca 2015

Lakier ORLY- Cake Pop SUGAR HIGH!

Cześć :D

Czy u Was także czuć powiew słonecznej wiosny?
U mnie na Podhalu pomimo tego, że jest szaro-buro po zimie, wszystko kwitnie w powolnym tempie to i tak czuć w powietrzu wiosnę ale i nie tylko.
Jeszcze do niedawna na paznokciach większości kobiet widniały ciemne kolory, od kilku dni zmieniło się to w przepiękne pastelowe barwy.
Podobnie jest i u mnie samej, dzisiejszy post będzie o moim kolejnym nabytku od ORLY, który dostałam w ramach współpracy.
Mowa tutaj oczywiście o CAKE POP z nowej wiosennej kolekcji SUGAR HIGH.
Ciekawych więcej informacji o nim samym zapraszam na dalszą część notki poniżej.
Scrollujcie dalej...


17 marca 2015

Lakier Orly- MIRRORBALL (swatch)

Hejka :D
Zapewne po tytule posta wiecie już z czym dzisiaj do Was przychodzę :D
Długo myślałam, od którego lakieru jakie dostałam od ORLY zacząć. Pierwsza myśl była taka, że KEY LIME TWIST będzie idealny na wstęp, jednak teraz jest go sporo w sieci więc zostawię go na sam koniec :D
Może się jeszcze nikomu do tego czasu nie znudzi.

Zapraszam na swatch MIRORBALL.
(UWAGA! Dużo zdjęć!)

11 marca 2015

Lakiery ORLY i mała zapowiedź!

Hejka :D

Dziś pojawiam się tutaj z czymś czego jeszcze tu nie było. 
Z buteleczkami, które od bardzo dawna były moim wielkim marzeniem oraz pokochałam je od pierwszego wejrzenia :D
Mowa oczywiście o lakierach ORLY!

Szablon wykonała Madl-len