Hejcia :)
W poniedziałek zawitała do mnie pierwsza zima tej jesieni. Z tego co widziałam to do większości z was także :)
Dziś już po śniegu ani śladu.
W poniedziałek zawitała do mnie pierwsza zima tej jesieni. Z tego co widziałam to do większości z was także :)
Dziś już po śniegu ani śladu.
A na tapecie dzisiejszego posta są KLIPY na paznokcie od Lady Queen, które otrzymałam w swojej drugiej paczce od tej firmy w ramach współpracy :)
