Hej :)
W ostatnim czasie bardzo często sięgam po płytki do stempli, nie mam za dużo czasu na malowanie ręczne a że nie lubię nie mieć nic na paznokciach to dziś pokaże Wam co miałam na paznokciach kilkanaście tygodni temu.
Tak to było już wcześniej i dopiero teraz moje zdjęcia ujrzą światło blogowe :)
