Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Indigo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Indigo. Pokaż wszystkie posty

23 marca 2016

Manicure hybrydowy SEMILAC "13"

Hej :)

W ostatnim czasie dopadło mnie choróbsko i do teraz mnie jeszcze trzyma. 
Najgorszy jest kaszel, chrypka nie dająca mi spokoju oraz katar, który raz jest a raz go nie ma.
Masakra.

Święta się zbliżają, coraz więcej przygotowań, sprzątanie mam już prawie za sobą. Jutro będę kończyć a tak to resztę mnóstwo pracy mnie czeka w salonie od czwartku.
Niestety w tym roku przypadła mi sobota robocza ale myślę, że minie szybko 5h.

11 marca 2016

Manicure hybrydowy SEMILAC "12"

Puk Puk...

Jest tu kto?

Na blogu nastała dłuższa cisza. Niestety zaniedbałam ostatnio zaglądanie tutaj.
Nawet w pracy dostałam zrypke za pustki, które tu świecą od pewnej Pani, która jak się okazała natrafiła na mój blog całkiem przypadkiem :)
(Pozdrawiam :* )


25 stycznia 2016

Lady Queen: Stamping plate hehe 060

Cześć :)

Zasypuje Was ostatnio moimi paznokciami, więc to chyba dobrze bo czasami długo mnie tu nie ma.

Lady Queen po raz kolejny przysłało mi kilka produktów, dziś zobaczycie płytkę do stempli hehe 060.
Jest to płytka typowo świąteczno-zimowa.
Ze wzorami norweskimi i nie tylko. Sami zobaczcie.


20 stycznia 2016

Lady Queen: Displays & bracelet

Hejka kochani :)

Przeważnie każda blogerka paznokciowa wie co to są wzorniki.
Mają one ogromne zastosowanie i są bardzo przydatne.
Dziś chcę Wam pokazać wzór, który wybrałam w ramach współpracy z marką Lady Queen.


26 listopada 2015

INDIGO & SEMILAC: manicure hybrydowy i sweterkowe zdobienie :)

Cześć :)

Dawno mnie tu nie było.
Ostatnio w moim regionie mamy fajną zimę i mroźną. A jak jest u Was?

Przychodzę do Was z moim kolejnym zdobieniem hybrydowym, tym razem połączenie szafiru z Indigo i szarości Semilaca idealnie ze sobą współgra.

9 listopada 2015

Born Pretty Store: Cuticle Tattoo & manicure hybrydowy Indigo & Semilac!

Hejka :)

Jak Wam mija listopad?
Muszę przyznać, że po raz pierwszy ten miesiąc mi się podoba.
Mimo, iż na drzewach już nie ma prawie liści, to pogoda jest tak cudowna i dopisuje jak nigdy dotąd.
Jest tak ciepło (halny robi swoje) i tak słonecznie, że z miłą chęcią się jeździ na rowerze i spaceruje po lesie :)
Smutne jest jedynie to, że dzień jest coraz krótszy i tym słonkiem trzeba się szybko nacieszyć.

A z czym do Was dziś przychodzę?
Z niczym nowym zapewne dla Was, dla mnie w sumie w pewnym sensie też ale z pewnością dla mojej skóry wokół paznokci jest to nowość.
Mowa tutaj o tatuażach nad paznokciami (jakkolwiek to się nazywa) od Born Pretty Store

19 lipca 2015

Łódź przyjeżdża w GÓRY!czyli spotkanie Cherry Nails z Anitą Nails :)

Hejka :)

Dzisiejszy post będzie nieco inny niż w ostatnim czasie. Na odmianę chcę się z Wami podzielić moim spotkaniem wraz z Pauliną z bloga Cherry Nails.
Wszystko wyszło dość spontanicznie, pewnego dnia Paulina do mnie napisała 
"Dobra, przyjeżdżam do Ciebie".
W ciągu kilku dni ustaliłyśmy termin, który idealnie wpasował się w moje 3 dni wolnego od pracy :D
Jeśli jesteście ciekawe jak przebiegała relacja z naszego spotkania to zapraszam do dalszej części posta.
Uwaga będzie to post tasiemiec, mnóstwo zdjęć oraz dużo opisu :)




30 czerwca 2015

Allepaznokcie: French manicure & Sugar effect

Cześć :)

Kiedy chodziłam do szkoły średniej uwielbiałam  francuski manicure z dodatkami i bez.
W tym czasie mogłam nosić tylko to na paznokciach a dziś się sporo zmieniło.
Mam dużo lakierów kolorowych za to coraz mniej czasu wolnego na  malowanie moich własnych paznokci.
Czasami lubię powrócić do przeszłości i tego co było ale niestety życie tak szybko pędzi, że wielu sytuacji cofnąć się nie da.

Dziś prócz wspomnianego frencha postanowiłam pokazać go z czymś nowym, mianowicie z sugar effect z dodatkiem czarnego proszku akrylowego.

Szablon wykonała Madl-len