Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ewa&Ja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ewa&Ja. Pokaż wszystkie posty

11 marca 2014

Triangle nails with Studs from Born Pretty Store :)

Hejka :)

Po 4 dniach noszenia zdobienia, który mnie oczarował przychodzę do Was żeby się nim pochwalić.
Osoby, które mnie śledzą na FB wiedzą już o jakim mani mowa.



10 lutego 2014

Walentynkowo-Konkursowe :)

Witajcie moi mili,

Jakiś czas temu pisałam Wam na moim Fp na Facebooku, że tworzę kilka zdobień na konkursy, w których biorę udział.
Obiecałam, że jak już będę mogła Wam pokazać to z miłą chęcią to zrobię.
Dziś właśnie nadszedł ten czas i moment.


Poniżej możecie zobaczyć moje mani wykonane do konkursu na Fb organizowanym przez Ewa & Ja.
Spośród wszystkich prac jedna ze stylistek wybrała 5 najlepszych, które mają szansę na wygraną.
W tej piątce znalazła się też moja praca.
Wygrać mogą tylko 3 osoby jednak żeby tak się stało to o tym decyduję publiczność, czyli Wy.
I tu przychodzę do Was z prośbą, jeśli chcecie i mogłybyście mi pomóc to bardzo proszę o Wasze lajki pod moim zdjęciem
TUTAJ!!!

Będę Wam bardzo wdzięczna bo fajnie byłoby wygrać i być w tej szczęśliwej trójce zwycięzców.
To trwa naprawdę kilka sekund.
Głosowanie trwa do 13 lutego, czyli do czwartku :)



A o to mój pomysł Walentynkowy :)


Szablon wykonała Madl-len