Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rimmel. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Rimmel. Pokaż wszystkie posty

5 lipca 2015

Born Pretty Store: Nail Art Pen i trójkąty :D

Cześć :D

Jakiś czas temu pokazywałam Wam pisak do zdobień od Allepaznokcie.
Tak się dobrze składa, że identyczny otrzymałam od Born Pretty Store.
Ciekawi czy są identyczne lub może czymś się wyróżniają?
Jeśli tak, to zapraszam do dalszej części notki :D

3 lipca 2015

Born Pretty Store: Water decals part 2

Witam,
W ostatnim czasie pokazywałam Wam już jeden wzór naklejek wodnych od Born Pretty Store.
Dziś pokaże Wam kolejny wzór, który idealnie pasuje do mojego pudełka jakie dostałam od Sylwii na naszym wrześniowym spotkaniu u niej :D
Nie ukrywam, że wybrałam arkusz  z różami na czarnym tle właśnie z tego powodu i nie pomyliłam się.
Na paznokciach wzór ten prezentował się przepięknie dokładnie tak jak prezentuje się na pudełeczku.


Do całości potrzebne mi były takie lakiery:
Allepaznokcie One Colour Pro french biały
Pierre Rene #302 Devil Black
Allepaznokcie One Colour Pro #114 srebrny
Rimmel London 60 seconds #203 Lose Your Lingerie
Sally Hansen Insta Dri Top Coat
naklejki  wodne Born Pretty Store na cały paznokieć
srebrne ćwieki Allepaznokcie

13 sierpnia 2014

Mascara Wonder'Full z olejkiem arganowym od Rimmel London- recenzja :)

Hejka :)

Dziś pojawię się z czymś nowym, z czymś czego jeszcze u mnie na blogu nie było.
Mowa tutaj o recenzji Maskary Wonder'Full od Rimmel London.
Nie bójcie się nie zmieniam tematyki bloga.
Jakiś czas temu wypełniłam ankietę do testowania nowej maskary na Fb Rimmel, przeszłam przez eliminacje i udało się :) Dostałam dwie maskary tej że firmy. Jedna dla mnie druga dla bliskiej mi osoby, którą chcę obdarować.
Na moje produkty nie czekałam długo bo zaraz na następny dzień kurier Siódemki zapukał do mych drzwi.


3 sierpnia 2014

WAKACJE W POLSCE- Warszawa

Witajcie,

Wakacje to jednak nie jest dobry czas na pisanie postów bo ciągle jestem poza domem ale nie zapominam o Was i staram się tu choć raz w tygodniu pojawiać :)

Dziś nie będę się zbytnio rozpisywać bo przychodzę do Was ze spóźnionym kolejnym tematem "WARSZAWA" do projektu Wakacje w POLSCE  u Edyty :)
Zrobiłam go już dość dawno aż wstyd, że dopiero teraz będzie to mani publikowane ale lepiej późno niż wcale (albo niż później jak to mówią :P).

25 lipca 2014

PROJEKT KWIATY- 2. Tulipan

Hej :)
Kończy się już drugi tydzień do projektu u Red Rouge, w którym biorę udział.
Tym razem tematem głównym jest tulipan i choć mam te kwiaty zmalowane na paznokciach już od środy tak dopiero dziś znalazłam czas na napisanie posta.

Tulipan każdej z nas wiadomo kojarzy się z Holandią a ja żeby nie było nudno to na moich paznokciach zmalowałam taką odmianę jak Tulipany liliokształtne.
Jest to przepiękna odmiana kwitnąca na początku maja. Kwiaty wysmukłe, o ostro zakończonych płatkach mogą mieć różne kolory i prezentują się szczególnie pięknie w pełnym słońcu. Roślina ta osiąga wysokość około 45 – 50cm. Cieszą się coraz większą popularnością pomimo ich wrażliwości na złe warunki.
Moje są dwukolorowe ( pomarańczowo-żółte) a czy mi wyszły to sami oceńcie.

16 lipca 2014

"Wakacje w Polsce" Sudety/TATRY

Witom Wos piknie :)

Z morza przenosimy się na drugi koniec Polski, który zdecydowanie jest najbliższy memy sercu.
Podhale to region iście górzysty i malowniczy otoczony z każdej strony pasmem gór takich jak Tatry, Pieniny, Gorce oraz Beskid Żywiecki (Babia Góra).
Miasto, w którym mieszkam od urodzenia to Nowy Targ. Osoby, które mnie znają już to wiedzą jednak Ci którzy dopiero teraz do mnie zaglądają mają teraz okazje się o tym dowiedzieć.
Wiele pewnie z Was przyjeżdża do Zakopanego a jedno jest pewne żeby tam dojechać to trzeba przejechać właśnie przez moją miejscowość.


Tak jak już wcześniej pisałam pokaże Wam nie tylko moje zdobienie ale i też kilka bardzo pięknych miejsc z mojej okolicy ale i nie tylkooo.
To już za momencik bo teraz chcę Wam pokazać moje dzieło na paznokciach:

27 maja 2014

POP-ART z Rimmelem :)

Hej :)

Dzisiejsze zdobienie robiłam już jakiś czas temu na konkurs Rimmel Polska na FB.
Na wyniki wciąż jeszcze czekamy.
Naszym zadaniem było stworzenie stylizacji Pop-art na paznokciach.
Mój pomysł był zmieniany w mojej głowie chyba 3 razy aż w końcu padło na tą jedną.
Grunt to dobrze jest sobie połączyć ze sobą kilka pomysłów w jedno.
To co zobaczycie poniżej to mój POP ART, który wykonałam prawie, że w ostatniej chwili.
Norma :)^^
Przy okazji moim debiutem jest twarz zmalowana po raz pierwszy na paznokciach :)
Idealna nie jest ale mnie się podobała.
Jest to nikt inny jak Rita Ora, która znajduje się na buteleczkach z nowej kolekcji lakierowej Rimmel.

Więcej już nic nie napiszę, resztę pozostawiam już do waszej opinii :)

Szablon wykonała Madl-len