Witajcie,
Kolejne mani jakie stworzyłam na swoich paznokciach był pomysłem nie moim a jednej blogerki.
Jakiej? tego dowiecie się poniżej....
Kiedy po raz pierwszy ujrzałam to zdobienie to aż mi mowę odebrało.
Jest cudne i delikatne a co ważne bardzo łatwe, same zobaczcie:



