Hejka :)
Dziś będzie kolorowo i kleksowo.
Takie kleksy przypominają mi się bardziej ze szkoły zrobione piórem do pisania, jednak dziś będą wykonane lakierami w trzech odcieniach:
niebieskim, różowym i fioletowym.
To mani robiłam już dosyć dawno na konkurs Trendy do PLm i myślałam, że nie pamiętam jakich użyłam lakierów ale jak się okazało.... (wtedy chyba przewidziałam to, że dziś nie będę pamiętać jakich lakierów użyłam) jednak zrobiłam zdjęcie.
Uff... brawo Anita za swoje myślenie :)
Dziś będzie kolorowo i kleksowo.
Takie kleksy przypominają mi się bardziej ze szkoły zrobione piórem do pisania, jednak dziś będą wykonane lakierami w trzech odcieniach:
niebieskim, różowym i fioletowym.
To mani robiłam już dosyć dawno na konkurs Trendy do PLm i myślałam, że nie pamiętam jakich użyłam lakierów ale jak się okazało.... (wtedy chyba przewidziałam to, że dziś nie będę pamiętać jakich lakierów użyłam) jednak zrobiłam zdjęcie.
Uff... brawo Anita za swoje myślenie :)

