Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Syrenka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Syrenka. Pokaż wszystkie posty

11 marca 2016

Manicure hybrydowy SEMILAC "12"

Puk Puk...

Jest tu kto?

Na blogu nastała dłuższa cisza. Niestety zaniedbałam ostatnio zaglądanie tutaj.
Nawet w pracy dostałam zrypke za pustki, które tu świecą od pewnej Pani, która jak się okazała natrafiła na mój blog całkiem przypadkiem :)
(Pozdrawiam :* )


Szablon wykonała Madl-len