24 sierpnia 2015

KIKO #255 Violet Microglitter z nail artem :D

Hejka :)
Dziś pokaże Wam zdobienie, które długo czekało na swoją kolej, chyba z pół roku.
No cóż lepiej późno niż wcale.
Nie pamiętam czy chciałam uzyskać efekt skóry węża czy żyrafy ale każda z Was sama zdecyduje co się za tym kryje :D

19 sierpnia 2015

Evree MAX REPAIR, czyli serum regenerujące do paznokci...

Witajcie,

Ponad 1,5 miesiąca temu dostałam do testów pewien produkt do paznokci, który miał za zadanie zregenerować moje paznokcie i skórki. Mowa tutaj o marce Evree i już znanym przez Was serum regenerującym Max Repair.
Jeśli chcecie wiedzieć jak ten produkt sprawdził się w moim przypadku to zapraszam do dalszej części notki...


29 lipca 2015

Allepaznokcie: Holo Blue & Mehendi

Hejcia :D

Kto nie kocha lakierów holograficznych? Chyba nie znam takiej osoby. Nawet moja mama gdy w ostatnim czasie zobaczyła w słońcu tę przepięknie mieniącą się paletę barw, zażyczyła sobie mieć go także solo na paznokciach :)
Holosie owszem same w sobie są cudne ale ja nie byłabym sobą gdybym nie dodała do niego odrobiny zdobienia w granicach rozsądku oczywiście :D

Co zrobić na takim lakierze żeby go nie zakryć w całości?
Oczywiście do głowy przyszedł mi tylko jeden pomysł, który w ostatnim czasie pobija rekordy oglądalności i nie tylko. Mowa tutaj o stylu Mehendi lub Mehndi jak kto woli, obie wersje są prawidłowe.
Chyba nie muszę tłumaczyć co to takiego jest?
Styl po raz pierwszy pojawił się na skórze teraz jest dosyć mocno popularny także i na paznokciach :D
Ja zdecydowanie popieram ten drugi pomysł.
W ostatnim czasie podoba mi się minimalizm dlatego ładniej wyglądają hinduskie wzory na paznokciach niż na ciele (dłonie/stopy).
Wiem, że wzory mehndi ładniej wyglądają robione cienkimi liniami jednak postanowiłam wypróbować mój marker do paznokci, który tak jak holoś pochodzi od Allepaznokcie.



24 lipca 2015

Pearly nails with Allepaznokcie

Witajcie misiaczki :D

Każdy z nas ma swoje upodobania i gusta, a przeważnie o gustach się nie rozmawia prawda?
Dziś natomiast pokaże Wam kolory perłowe, za którymi zbytnio nie przepadam ale jak się je dobrze ze sobą połączy lub coś z nimi fajnego wymyśli, to można zmienić zdanie. Poza tym, są też w sieci i takie osoby, które to wykończenie uwielbiają.


23 lipca 2015

Jamberry Nails Polska!

Hejka :)

Dziś będzie niezbyt wiele zdjęć ale troszkę duży opis.
Pewnie już wiele z Was słyszało o marce Jamberry Nails i ich słynnych naklejkach.
Zapraszam w takim razie do dalszej części notki:


Skąd się wziął taki pomysł na posta z tą marką?
Już zaczynam od początku jak to było.
Początkiem roku na facebooku pojawiła się akcja, gdzie można było się zgłosić do testowania naklejek Jamberry Nails.
Znając już tą markę wcześniej byłam ciekawa tych naklejek więc postanowiłam, że się zgłoszę.
Długo nie musiałam czekać na odzew bo od razu dostałam wiadomość od założycielek marki w PL Marty i Agi, że się dostałam.
Cieszyłam się z tego niezmiernie. Troszkę potrwało  czasu zanim dostałyśmy wszystkie chętne naklejki. Obsuwa była kilku miesięczna i już wątpiłyśmy, że coś z tego wyjdzie ale w końcu udało się :D
W kwietniu wyciągnęłam z mojej skrzynki kopertę z poniższymi naklejkami:

19 lipca 2015

Łódź przyjeżdża w GÓRY!czyli spotkanie Cherry Nails z Anitą Nails :)

Hejka :)

Dzisiejszy post będzie nieco inny niż w ostatnim czasie. Na odmianę chcę się z Wami podzielić moim spotkaniem wraz z Pauliną z bloga Cherry Nails.
Wszystko wyszło dość spontanicznie, pewnego dnia Paulina do mnie napisała 
"Dobra, przyjeżdżam do Ciebie".
W ciągu kilku dni ustaliłyśmy termin, który idealnie wpasował się w moje 3 dni wolnego od pracy :D
Jeśli jesteście ciekawe jak przebiegała relacja z naszego spotkania to zapraszam do dalszej części posta.
Uwaga będzie to post tasiemiec, mnóstwo zdjęć oraz dużo opisu :)




16 lipca 2015

"Już czas poczuć się wyjątkowo", czyli wizyta kosmetyczki w ośrodku Osób z upośledzeniem umysłowym!

Witajcie,

Początkiem czerwca miałam przyjemność odwiedzić pewną placówkę o nazwie Chatka w mojej miejscowości, czyli w Nowym Targu.
PSOUU, czyli Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym to miejsce znajdujące się tuż nieopodal mojego domu.
W miejscu tym dawniej było także przedszkole i zerówka , do której uczęszczałam jako mała dziewczynka.
Dziś jest to miejsce dla osób chorych i niepełnosprawnych ale i nie tylko jest to głównie ośrodek rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczy. Pracuje tam bardzo dużo osób, które podziwiam za odwagę, determinację i sporo sił fizycznych jak i psychicznych.
Nie jest to zwykła, prosta praca a odpowiedzialność jest przeogromna.
Gdybyście chcieli na temat tego ośrodka poczytać nieco więcej to zapraszam Was na stronę
http://www.psouu.nowytarg.pl/

Szablon wykonała Madl-len