Hejka :)
Dziś zobaczycie ostatni już Gel Polish Color od Victorii Vynn.
Ciekawe jak się sprawdza na paznokciach?
Poniżej zapraszam do galerii zdjęć oraz opisu.
Gel Polish nr 119 Risky Wine to przepiękne wino bordowe, które wyśmienicie pasuje do tej pory roku jak i naszej jesienno-zimowej garderoby.
Intensywność koloru 119 przykuwa uwagę nawet płci męskiej.
To przepiękne bordo spakowane jest w czarną buteleczkę o pojemności 8ml.
Pędzelek miękki i długi sprawia, że kolor rozprowadza się równo jak po maśle :D
Do pełnego krycia potrzebuje dwóch cienkich warstw a pokryty na nim top pokazuje jego przepiękny połysk, taflę bez skazy.
Perfekcyjnie kryje ale i też perfekcyjnie się trzyma :)
Moja Judytka z pracy strasznie polubiła ten kolor, gdyż na jej paznokciach prezentował się idealnie przez równe 2 tygodnie.
Gdyby nie to, że nie lubi odrostów to lakier utrzymywałby się spokojnie do 4 tygodni.
Oczywiście zapomniałam zrobić zdjęcia przed ściąganiem, to zrobiłam już w trakcie :D
Ściągnęłam frezarką z góry trochę topu i koloru a następnie zawinęłam z wacikami z acetonem w folię :D
Po 8 minutach ściągnęłam folie i w taki sposób kolor schodził :D
Coś pięknego, wystarczyło delikatnie ściągnąć patyczkiem drewnianym całą resztę i paznokcie były już gotowe do czyszczenia i odsuwania skórek :)
Pozostałości po hybrydzie :D
Dla tych którzy jeszcze nie wiedzą jak aplikować i ściągnąć hybrydy Gel Polish Victoria Vynn
podaję instrukcję poniżej:
![]() |
| Produkt dostałam w ramach współpracy ale nie wpłynęło to na moją osobistą ocenę. Dziękuję marce Victoria Vynn za zaufanie :* |
Lakiery w dalszym ciągu są w cenie 35zł znajdziecie je TUTAJ!
Ale i nie tylko bo na tej str jest wszystko co potrzebne do stylizacji paznokci :D
Ale i nie tylko bo na tej str jest wszystko co potrzebne do stylizacji paznokci :D











piękny kolor!
OdpowiedzUsuńKolorek bardzo ładny :)
OdpowiedzUsuńKolor jest bajeczny!
OdpowiedzUsuńCudny kolor ;)
OdpowiedzUsuńprześliczny kolorek i bardzo fajnie się ściąga :)
OdpowiedzUsuńŚwietny kolor!
OdpowiedzUsuńKolor faktycznie ma głębię. Nie dziwię się, że nawet mężczyźni go zauważyli.
OdpowiedzUsuńIdealna długość i kształt paznokci. Jestem zachwycona :)
~Wer
świetny kolor! ja mam burgund wine z semilac, dość podobny :)
OdpowiedzUsuńMam ten sam kolor ;-) Jest przepiękny! ;-)
OdpowiedzUsuńPrześliczny kolorek, uwielbiam takie na jesień i zimę :)
OdpowiedzUsuńWoah lovely color!
OdpowiedzUsuńWould you like us to follow each other?Let me know on my blog
xoxo
http://badassvampire.blogspot.rs/
piękny, głęboki odcień ;)
OdpowiedzUsuńNice shade, very "vampy"! :-)
OdpowiedzUsuńThank you for the information, the articles you present are very useful and hopefully provide inspiration for the community in developing the knowledge and skills
OdpowiedzUsuńsalep penghilang bekas luka
obat fistula ani tanpa operasi
Cześć, ten kolorek znalazłam w sklepie i jest rzeczywiście fajny, polecam
OdpowiedzUsuńlakiery Victoria Vynn
OdpowiedzUsuńشركة مكافحة حشرات بالقطيف
شركة تنظيف مجالس بسيهات