9 kwietnia 2017
22 stycznia 2017
Happy B-day Anita Nails Blog and Mani&Hair OPI
Sto lat, Sto lat niech żyją, żyją nam!
Taki wstęp to nie przypadek bo dziś mój blog skończył 4 lata a od dwóch lat pracuje w salonie Mani &Hair.
Taki wstęp to nie przypadek bo dziś mój blog skończył 4 lata a od dwóch lat pracuje w salonie Mani &Hair.
Pomimo tego, że pisze już tutaj bardzo mało to pojawiam się jeszcze w wolnej chwili.
Niestety mój czas dużo pochłaniany jest przez pracę, nie mam czasem już sił na to żeby pisać tak regularnie jak kiedyś.Może jeszcze jest tu ktoś kto jeszcze o mnie pamięta?
Co jakiś czas jeszcze się będę tutaj pojawiać a póki co częściej jestem na moim Instagramie i Facebooku.
Pomyśleć, że to miejsce miało duży wkład w moją przyszłość i w to co teraz robię aktualnie.
"Małymi kroczkami dążę do celu" i pamiętajcie, że nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny.
"Jeśli robisz to co kochasz to nigdy nie poczujesz, że jesteś w pracy"
Kto wie co pokaże Nowy Rok ja z pewnością będę dalej się rozwijać i starać się być o jeden ruch, o jeden choćby mały kroczek lepsza w tym co robię :D
Życzę sobie abym miała więcej czasu i sił do tego aby móc częściej się tu pojawiać. Zaś mojej blogowej stronie życzę aby miała dużo cierpliwości na moje sporadyczne pojawianie się, bo jest to nie ukrywam trudne do ogarnięcia oraz życzę aby w dalszym ciągu trwała długo. Miała dalej stałych bywalców i wiele nowinek paznokciowych, które stale miesiąc w miesiąc zdobywam na szkoleniach a póki co jeszcze ich tu nie pokazuje.
Te pełne sumy 4 lata bloga i 2 lata pracy w salonie to dużo bo czas strasznie leci a nam wydaje się jakby początek był tego wszystkiego wczoraj.
Jedno jest pewne blog jeszcze istnieje i na chwilę obecną nie zamierzam go usuwać zaś praca...czas pokaże co nowego nam przyniesie :)
Zmykam do spania bo jutro kolejny dzień w pracy.
Was zapraszam na mojego INSTAGRAMA jeśli chcecie być na bieżąco z nowinkami paznokciowymi :)
Pozdrawiam i buziaczki :*
Anita
Niestety mój czas dużo pochłaniany jest przez pracę, nie mam czasem już sił na to żeby pisać tak regularnie jak kiedyś.Może jeszcze jest tu ktoś kto jeszcze o mnie pamięta?
Co jakiś czas jeszcze się będę tutaj pojawiać a póki co częściej jestem na moim Instagramie i Facebooku.
Pomyśleć, że to miejsce miało duży wkład w moją przyszłość i w to co teraz robię aktualnie.
"Małymi kroczkami dążę do celu" i pamiętajcie, że nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny.
"Jeśli robisz to co kochasz to nigdy nie poczujesz, że jesteś w pracy"
Kto wie co pokaże Nowy Rok ja z pewnością będę dalej się rozwijać i starać się być o jeden ruch, o jeden choćby mały kroczek lepsza w tym co robię :D
Życzę sobie abym miała więcej czasu i sił do tego aby móc częściej się tu pojawiać. Zaś mojej blogowej stronie życzę aby miała dużo cierpliwości na moje sporadyczne pojawianie się, bo jest to nie ukrywam trudne do ogarnięcia oraz życzę aby w dalszym ciągu trwała długo. Miała dalej stałych bywalców i wiele nowinek paznokciowych, które stale miesiąc w miesiąc zdobywam na szkoleniach a póki co jeszcze ich tu nie pokazuje.
Te pełne sumy 4 lata bloga i 2 lata pracy w salonie to dużo bo czas strasznie leci a nam wydaje się jakby początek był tego wszystkiego wczoraj.
Jedno jest pewne blog jeszcze istnieje i na chwilę obecną nie zamierzam go usuwać zaś praca...czas pokaże co nowego nam przyniesie :)
Zmykam do spania bo jutro kolejny dzień w pracy.
Was zapraszam na mojego INSTAGRAMA jeśli chcecie być na bieżąco z nowinkami paznokciowymi :)
Pozdrawiam i buziaczki :*
Anita
21 listopada 2016
Victoria Vynn Gel Polish 119
Hejka :)
Dziś zobaczycie ostatni już Gel Polish Color od Victorii Vynn.
Ciekawe jak się sprawdza na paznokciach?
Poniżej zapraszam do galerii zdjęć oraz opisu.
12 listopada 2016
Victoria Vynn Gel Polish 113
Witajcie,
Kolejny raz pojawiam się z manicure'm hybrydowym od Victoria Vynn.
Tym razem kolor King of Red z numerem 113 wylądował na moich paznokciach.
6 listopada 2016
Victoria Vynn: Pure Creamy Hybrid 001 & Gel Polish 112
Hej :)
Dziś będzie notka z kolejnymi kolorami hybrydowymi od Victoria Vynn.
W roli głównej dwa kolory nr 001 i 112.
Pierwszy z nich kolor biały nr 001 z serii Pure Creamy Hybrid pokazywałam Wam już TUTAJ.
Zainteresowanych na temat jego opisu zapraszam właśnie na post wcześniejszy.
Zaś kolor nr 112 z serii Gel Polish dziś będzie o nim więcej poniżej.

Dziś będzie notka z kolejnymi kolorami hybrydowymi od Victoria Vynn.
W roli głównej dwa kolory nr 001 i 112.
Pierwszy z nich kolor biały nr 001 z serii Pure Creamy Hybrid pokazywałam Wam już TUTAJ.
Zainteresowanych na temat jego opisu zapraszam właśnie na post wcześniejszy.
Zaś kolor nr 112 z serii Gel Polish dziś będzie o nim więcej poniżej.

Etykiety:
freehand,
geometric ombre,
Hybrydy,
manicure hybrydowy,
recenzje,
swatch,
Victoria Vynn,
współpraca,
zdobienia paznokci
30 października 2016
VICTORIA VYNN- Pure Creamy Hybrid 001, 007 i 036
Cześć,
Dziś prezentuję Wam pierwszy post z udziałem hybryd Victoria Vynn.
Na początek wybrałam serię Pure Creamy Hybrid.
Jest to kremowy lakier hybrydowy, bezpieczny dla paznokci i dłoni a przede wszystkim bezpieczny dla stylisty. Formuła bez drażniącego zapachu, kremowa konsystencja o właściwościach samopoziomujących się. 100% krycia piewszą warstwą koloru.
Efekt Glass Nails- intensywny połysk aż do usunięcia stylizacji. Super trwały nawet do 4 tygodni.
3 STOPNIOWY: baza, kolor, top.
Dziś prezentuję Wam pierwszy post z udziałem hybryd Victoria Vynn.
Na początek wybrałam serię Pure Creamy Hybrid.
Jest to kremowy lakier hybrydowy, bezpieczny dla paznokci i dłoni a przede wszystkim bezpieczny dla stylisty. Formuła bez drażniącego zapachu, kremowa konsystencja o właściwościach samopoziomujących się. 100% krycia piewszą warstwą koloru.
Efekt Glass Nails- intensywny połysk aż do usunięcia stylizacji. Super trwały nawet do 4 tygodni.
3 STOPNIOWY: baza, kolor, top.
Utwardzany w lampie LED juz w 30 sekund.
PĘDZELEK- włosie i jego długość specjalne dostosowane do lakieru PURE.
Taki opis znajdziemy od producenta natomiast jakie są moje odczucia i zdanie na ich temat zapraszam na dalszą część notki.
PĘDZELEK- włosie i jego długość specjalne dostosowane do lakieru PURE.
Taki opis znajdziemy od producenta natomiast jakie są moje odczucia i zdanie na ich temat zapraszam na dalszą część notki.
27 października 2016
Victoria Vynn
Hejka :D
Koniec października i niby już jest po sezonie tłumów na paznokcie a jednak w mojej pracy tak nie jest.
W dodatku epidemia chorób coraz większa więc w pracy bywam w tym miesiącu więcej niż to było przewidziane.
Ten post miał powstać już początkiem tygodnia, miałam mieć sporo wolnego ale jednak musiałam iść do pracy zastąpić koleżankę. Zdrowie wiadomo najważniejsze.
Korzystając z okazji, że mam wieczór wolny postanowiłam pokazać Wam co nowego dostałam od marki Victorii Vynn w ramach współpracy.
Jest to moja piewsza taka współpraca związana z lakierami hybrydowymi.
Jest mi miło, że marka VV mnie zauważyła i zaproponowała swoje produkty do testowania.
Gdyby nie to, że pracuję już na kilku markach i mam już z hybrydkami ponad 2 lata do czynienia to pewnie bym się nie zgodziła ale na dzień dzisiejszy jestem ciekawa nowości, właśnie w dziedzinie lakierów żelowych.
Marka Victoria Vynn pochodzi z USA a dokładnie z Nowego Jorku, dedykowana jest stylistom paznokci, czyli idealnie dla mnie :D
Już od jakiegoś czasu jestem nią oficjalnie <3
Znając już jedną markę zza oceanu, którą bardzo uwielbiam byłam ciekawa kolejnej.
Stany Zjednoczone słyną z dobrych produktów dlatego bez chwili zastanowienia stwierdziłam, że i te hybrydki muszę wypróbować.
Poniżej możecie zobaczyć co dostałam w swojej pierwszej paczuszce.
25 września 2016
DOLCE VITA NAILS
Hej :)
Zaczynałam od marki Semilac, pracuję w salonie na marce OPI i Gelish, znam także INDIGO oraz od niedawna markę Neonail.
Dziś pokażę Wam zupełnie coś nowego dla mnie na pewno ale i może dla wielu z Was także.
Jakiś czas temu pojawił się KONKURS na FB, gdzie można było wygrać hybrydki (baza, top i kolor) marki Dolce Vita Nails.
O tej marce dowiedziałam się wcześniej dzięki Lakierowniczce dlatego postanowiłam wziąć udział w konkursie a nóż może się uda i poznam nową markę na Polskim rynku kosmetycznym.
Zaczynałam od marki Semilac, pracuję w salonie na marce OPI i Gelish, znam także INDIGO oraz od niedawna markę Neonail.
Dziś pokażę Wam zupełnie coś nowego dla mnie na pewno ale i może dla wielu z Was także.
Jakiś czas temu pojawił się KONKURS na FB, gdzie można było wygrać hybrydki (baza, top i kolor) marki Dolce Vita Nails.
O tej marce dowiedziałam się wcześniej dzięki Lakierowniczce dlatego postanowiłam wziąć udział w konkursie a nóż może się uda i poznam nową markę na Polskim rynku kosmetycznym.
Etykiety:
Dolce Vita,
Hybrydy,
konkursy,
mani,
manicure hybrydowy,
nail art,
nails,
ozdoby do paznokci,
wygrana,
zdobienia paznokci
18 września 2016
Born Pretty Store: Chameleon Mirror Powder
Hello :)
Kolejny i jak na razie ostatni już post z pyłkami od Born Pretty STore
W ramach współpracy wybrałam 3 kameleony (nr 583,682,684) , które teraz robią największy szał w necie.
Polskie marki idą łeb w łeb w tymi pyłkami i każda z nich idzie z duchem czasu.
Ja mam te pyłki już od jakiegoś miesiąca ale wiadomo jak to teraz jest u mnie z chwilą wolną.
Co to są kameleony to chyba nie muszę tłumaczyć i każda z Was spotkała się z nimi już jako lakierowamaniaczka w lakierach do paznokci.
Dla hybrydomaniaczek jest to nowa alternatywa bo może i pare firm już miało coś podobnego w swoim asortymencie natomiast teraz jest już więcej możliwości.
Dlaczego?
Jest to jeden produkt ale ma więcej zastosowań.
Można go użyć na kilka ciemnych kolorów bo wtedy ma największy i najlepszy efekt oraz można go użyć do zdobień :D
To takie proste nic nas nie ogranicza, trzeba tylko głębiej sięgnąć do naszej wyobraźni.
Jak się aplikuje nasze pyłki?
Podobnie jak pozostałe te bardzo miałkie.
Na utwardzoną drugą warstwę czarnego aplikujemy top bez dyspersji i utwardzamy ok 20s w lampie LED.
Dlaczego nie 30s? Bo wtedy pyłki mają lepszy efekt.
Następnie wcieramy nasz kameleon aplikatorem dołączonym do pyłku.
Po odpyleniu nadmiaru dajemy warstwę tego samego topu pamiętając o tym aby dobrze zabezpieczyć wolny brzeg.
Ja przy tego typu pyłkach daje zawsze 2 cienkie warstwy topu.
Następnie na sam koniec wcieramy oliwkę w skórki wokół paznokci.
I gotowe :D
Ja mam te pyłki już od jakiegoś miesiąca ale wiadomo jak to teraz jest u mnie z chwilą wolną.
Co to są kameleony to chyba nie muszę tłumaczyć i każda z Was spotkała się z nimi już jako lakierowamaniaczka w lakierach do paznokci.
Dla hybrydomaniaczek jest to nowa alternatywa bo może i pare firm już miało coś podobnego w swoim asortymencie natomiast teraz jest już więcej możliwości.
Dlaczego?
Jest to jeden produkt ale ma więcej zastosowań.
Można go użyć na kilka ciemnych kolorów bo wtedy ma największy i najlepszy efekt oraz można go użyć do zdobień :D
To takie proste nic nas nie ogranicza, trzeba tylko głębiej sięgnąć do naszej wyobraźni.
Jak się aplikuje nasze pyłki?
Podobnie jak pozostałe te bardzo miałkie.
Na utwardzoną drugą warstwę czarnego aplikujemy top bez dyspersji i utwardzamy ok 20s w lampie LED.
Dlaczego nie 30s? Bo wtedy pyłki mają lepszy efekt.
Następnie wcieramy nasz kameleon aplikatorem dołączonym do pyłku.
Po odpyleniu nadmiaru dajemy warstwę tego samego topu pamiętając o tym aby dobrze zabezpieczyć wolny brzeg.
Ja przy tego typu pyłkach daje zawsze 2 cienkie warstwy topu.
Następnie na sam koniec wcieramy oliwkę w skórki wokół paznokci.
I gotowe :D
Poniżej macie zdjęcie w jaki sposób przychodzą nam zapakowane słoiczki.
Powiem, że jest to dobry sposób pakowania osobno, gdyż dzięki temu nie rozsypie nam się po całości gdy jakiś słoiczek będzie źle zakręcony.
Mi właśnie tak się stało z jednym z nich.
Na szczęście nie wysypało się mi dużo więc dużej straty nie ma.
Każdy ze słoiczków ma po 1g pojemności.
Co do aplikatorów to są niestety nie dobre bo za twarde. Wolę kupić u chińczyka te miękkie najtańsze a'la gąbeczkowe, gdyż mają mięciutką powłokę lepszą do wcierania i polerowania na końcu.
Zacznę pierwsze od numeracji żebyście się w nich nie pogubiły bo z pozoru na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie ale każdy z nich jest inny.
Numer 2 to 684
Numer 3 to 682
Numer 8 to 583
Na pierwszy odstrzał idzie kameleon nr 2, który ma kolor turkusowo zielony.
Widać to najlepiej w świetle słonecznym. ( Na wzorniku tips nr 1)
Nakrętka pokazuje coś w przybliżeniu i zdradza nam co kryje zawartość słoiczka.
Jeszcze zdjęcie w przybliżeniu :)
Jako drugi przedstawia się Wam nr 3 czyli fiolet i rekleksy różówe. (Tips nr 2)
Na koniec zostawiłam Wam najlepszą perełkę, czyli moje ulubione zestawienie kolorów niebieski, kobalt i fiolet. (Tips nr 3)
Niestety paznokci z tym pyłkiem nie mam ale mam z innym konkurencyjnym polskim produktem ze Słowianki. Są one identyczne jeśli chodzi o odcień ale jednak różnią się w innym stopniu. Porównanie ich obu kiedyś Wam przedstawię w oddzielnym poście.
Dzięki tym zdjęciom możecie sobie wyobrazić jaki mają efekt na paznokciu bo nie ukrywajmy, że wzorniki i ich tipsy to nie to samo.
A każde światło ma też swoje plusy i minusy.
W świetle sztucznym:
W cieniu:
W słońcu:
Takim o to sposobem wszystkie pyłki jakie otrzymałam od BPS już Wam pokazałam.
Jeśli ktoś nie widział pozostałych to zapraszam na wcześniejsze posty.
Pyłki kameleon znajdziecie w dziale Nail Art dokładnie Tutaj w cenie 1,99$ USD
Możecie także skorzystać z mojego kodu poniżej:
Możecie także skorzystać z mojego kodu poniżej:
15 września 2016
Born Pretty Store: Mirror effect powder, Gold & Silver
Hejka :)
Ostatnio pokazywałam Wam perłowe pyłki a dziś pora na Lusterko srebrne i złote od Born Pretty STore
Uprzedzam, że jest to raczej recenzja dla hybrydomaniaczek ale myślę, że na lakiery też da się je wetrzeć.
5 września 2016
PEARL EFFECT POWDER BY BPS
HEJKA :)
Wakacje się skończyły a lato w tym roku nas nie rozpieszczało.
Niestety nie mamy wpływu na pogodę a coś trzeba robić.
Z okazji dzisiejszego dnia wolnego i niezbyt pięknej pogody mam okazję przedstawić Wam dwa pyłki, które dają efekt perły od Born Pretty Store.
Wakacje się skończyły a lato w tym roku nas nie rozpieszczało.
Niestety nie mamy wpływu na pogodę a coś trzeba robić.
Z okazji dzisiejszego dnia wolnego i niezbyt pięknej pogody mam okazję przedstawić Wam dwa pyłki, które dają efekt perły od Born Pretty Store.
15 lipca 2016
Born Pretty Store: Pyłki do zdobień :)
Cześć :)
Pojawiam się i znikam ale liczy się to, że jeszcze jestem.
Dziś pokażę Wam ozdoby do paznokci od Born Pretty Store, które w ostatnim czasie są na topie.

Pojawiam się i znikam ale liczy się to, że jeszcze jestem.
Dziś pokażę Wam ozdoby do paznokci od Born Pretty Store, które w ostatnim czasie są na topie.
12 czerwca 2016
Born Pretty Store: Zaciskarka tunelu i nie tylko :D
Cześć,
Wakacje tuż tuż i już każdy nie może się doczekać na to ciepełko.
Zanim to nastąpi to jeszcze nie jedna ulewa i zapewne zimno nas czeka.
Wakacje tuż tuż i już każdy nie może się doczekać na to ciepełko.
Zanim to nastąpi to jeszcze nie jedna ulewa i zapewne zimno nas czeka.
Etykiety:
Anita Nails,
BPS,
Hybrydy,
manicure hybrydowy,
nail art,
ombre,
recenzje,
swatch,
współpraca,
zdobienia paznokci
22 maja 2016
Born Pretty Store: Organizer na kosmetyki :D
Cześć :D
Dziś pokażę Wam coś nie związanego z lakierami ani paznokciami :D
Aczkolwiek myślałam, że uda mi się to powiązać ale no cóż o tym dowiecie się poniżej.
W ramach współpracy wybrałam ze sklepu Born Pretty Store taki o to organizer na kosmetyki:
22 kwietnia 2016
19 kwietnia 2016
Lady Quenn: Stamping plate BC-11
Cześć,
Uwielbiam czas gdzie wszystko zaczyna się budzić do życia.
Ptaszki pięknie śpiewają, wszystko zaczyna kwitnąć, trawa coraz bardziej świeża i zielona.
U mnie na Podhalu wszystko zaczyna się później ale i też wszystko trwa dłużej niż w innych rejonach Polski.
Dzisiaj chcę Wam pokazać kolejną płytkę do zdobień od Lady Queen.
Pora na BC-11, która podobnie jak jej poprzedniczka ma wymiary 6x12cm a wzory są dokładnie w taki sam sposób ułożony :)
Tym razem są to wzory wiosenne, na których znajdziecie kwiaty ale także ptaszki, motyle, liście itp.
Płytka na początku jest zabezpieczona niebieską folią ochronną, którą przed użyciem należy zdjąć :)
Wzory odbijają się przepięknie bez wyjątków.
Etykiety:
Lady Queen,
lakiery do paznokci,
nail art,
płytki do stempli,
recenzje,
stamping,
Stempelki,
swatch,
współpraca,
zdobienia paznokci
18 kwietnia 2016
Lady Queen: Stamping plate BC-03
Hejka :)
Dziś będzie coś innego niż hybrydki :)
Tematyka dla lakieromaniaczek. Zapewne wiele z was na nią także czekało :)
Lady Queen podesłało mi do recenzji 3 płytki do stempli :)
Jedną z nich mam przyjemność dziś wam pokazać :)
Etykiety:
Lady Queen,
Lakiery,
lakiery do paznokci,
nail art,
płytki do stempli,
recenzje,
stamping,
Stempelki,
swatch,
współpraca,
zdobienia paznokci
3 kwietnia 2016
27 marca 2016
Wesołego Alleluja!!!
Kochani,
W tym całym zawirowaniu nie miałam kiedy Wam złożyć życzeń świątecznych ale Święta jeszcze trwają więc nie jestem po czasie spóźniona. Emotikon smile
Życzę Wam mnóstwo ciepła, zdrowia oraz przepysznych jajeczek.
Mokrego Śmigusa aby każdy kolejny dzień był dla Was coraz to lepszy. Dużo pozytywnego myślenia oraz dla tych co tworzą na paznokciach wiele pomysłów i sukcesów, abyście tak jak ja spełniły swoje wszystkie marzeniaEmotikon smile
Buziaczki i Wesołego Alleluja!!!

23 marca 2016
Manicure hybrydowy SEMILAC "13"
Hej :)
W ostatnim czasie dopadło mnie choróbsko i do teraz mnie jeszcze trzyma.
W ostatnim czasie dopadło mnie choróbsko i do teraz mnie jeszcze trzyma.
Najgorszy jest kaszel, chrypka nie dająca mi spokoju oraz katar, który raz jest a raz go nie ma.
Masakra.
Święta się zbliżają, coraz więcej przygotowań, sprzątanie mam już prawie za sobą. Jutro będę kończyć a tak to resztę mnóstwo pracy mnie czeka w salonie od czwartku.
Niestety w tym roku przypadła mi sobota robocza ale myślę, że minie szybko 5h.
Masakra.
Święta się zbliżają, coraz więcej przygotowań, sprzątanie mam już prawie za sobą. Jutro będę kończyć a tak to resztę mnóstwo pracy mnie czeka w salonie od czwartku.
Niestety w tym roku przypadła mi sobota robocza ale myślę, że minie szybko 5h.
Etykiety:
Farbki akrylowe,
freehand,
Hybrydy,
Indigo,
manicure hybrydowy,
nail art,
ombre,
płytki do stempli,
Semilac,
stamping,
Stempelki,
zdobienia paznokci
Subskrybuj:
Posty (Atom)































